Nasi producenci

Aderis

Firma Aderis ma ponad 30 lat doświadczenia w produkcji klejów i uszczelniaczy. W podparyskiej fabryce tworzy innowacyjne kleje konstrukcyjne do elektroniki, lotnictwa, motoryzacji, kolejnictwa, transportu, budownictwa i wielu innych dziedzin przemysłu. Więcej na stronie producenta.

Base Materials

Base Materials to firma o międzynarodowej renomie w produkcji płyt narzędziowych i modelowych. W ofercie ma wiele typów płyt do specjalistycznych aplikacji w produkcji kompozytów, takich jak wzornictwo, produkcja części i inne. Wszystkie te płyty wyróżniają się łatwością obrabiania, doskonałą jakością i wysoką udarnością. Więcej na stronie producenta.

Bondloc

Bondloc jest brytyjskim producentem klejów i uszczelniaczy. Firma powstała prawie 20 lat temu. Od tego czasu dostarcza produkty do takich branż jak motoryzacyjna, szkutnicza, produkcyjna i rolnicza. Więcej na stronie producenta.

Marbocote

Marbocote - firma dostarczająca zaawansowane produkty antyadhezyjne, w tym pół-permanentne środki tworzące wytrzymały film, pozwalający na łatwe oddzielanie formowanych elementów. W procesach przemysłowego formowania, produkty Marbocote zapewniają oszczędność czasu i pozwalają na ograniczenie kosztów. Więcej na stronie producenta.

Scigrip

Jesteśmy pierwszym i głównym dystrybutorem marki Scigrip w Polsce . Wraz z rozwojem działalności rozwinęliśmy współpracę z innymi uznanym producentami, stawiając na na firmy, które wciąż udoskonalają swoją ofertę, prowadząc prace badawczo-rozwojowe.

Scigrip Smarter Adhesives Solutions - światowy lider produkcji chemii przemysłowej. Posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, skupiające się na dostarczaniu rozwiązań dla klientów z różnych branż, które poprawiają produktywność i wydajność. Scigrip posiada certyfikat ISO 9001 obejmujący wszystkie zakłady produkcyjne. W ofercie posiada kleje MMA, CA oraz UV. Więcej na stronie producenta.

Sprawdź produkty Scigrip w naszym sklepie internetowym.

Technicoll

Sprawdź produkty Technicoll w naszym sklepie internetowym.

Veck

Mocowania Veck są produkowane od ponad 15 lat. W tym czasie zdążyły się sprawdzić w wielu branżanch, między innymi motoryzacyjnej, szkutniczej czy wystawienniczej. Stałą wysoka jakość produktów gwarantują testy wytrzymałościowe każdej wyprodukowanej partii towaru. Więcej na stronie producenta.

Vivtek

Vivtek to autorska seria produktów przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie można znaleźć produkty pomocnicze przy procesie infuzji oraz kleje konstrukcyjne i cyjanoakrylowe. Więcej informacji o produktach Vivtek w naszym sklepie internetowym.

Zettex

Firma Zettex powstała w 1990 roku z połączenia niemieckiego i brytyjskiego producenta specjalizującego się w branży motoryzacyjnej. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie ze standardami ISO 9001 i ISO 14001. Przez ostatnie lata Zettex skupił się na wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów, opartych na nowych formułach chemicznych. W ofercie m. in. kleje kontaktowe, polimerowe i poliuretanowe. Więcej na stronie producenta.

Skontaktuj się z nami:

Odwiedź nasz sklep internetowy ekleje.pl

Zadzwoń po szczegóły!
tel. 882 770 787
email: kontakt@vivtek.pl