Nasi producenci

Vivtek

Vivtek to autorska seria produktów przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie można znaleźć produkty pomocnicze przy procesie infuzji oraz kleje konstrukcyjne i cyjanoakrylowe. Więcej informacji o produktach Vivtek w naszym sklepie internetowym.

Aderis

Firma Aderis ma ponad 30 lat doświadczenia w produkcji klejów i uszczelniaczy. W podparyskiej fabryce tworzy innowacyjne kleje konstrukcyjne do elektroniki, lotnictwa, motoryzacji, kolejnictwa, transportu, budownictwa i wielu innych dziedzin przemysłu. Więcej na stronie producenta.

Marbocote

Marbocote - firma dostarczająca zaawansowane produkty antyadhezyjne, w tym pół-permanentne środki tworzące wytrzymały film, pozwalający na łatwe oddzielanie formowanych elementów. W procesach przemysłowego formowania, produkty Marbocote zapewniają oszczędność czasu i pozwalają na ograniczenie kosztów. Więcej na stronie producenta.

Scigrip

Jesteśmy pierwszym i głównym dystrybutorem marki Scigrip w Polsce . Wraz z rozwojem działalności rozwinęliśmy współpracę z innymi uznanym producentami, stawiając na firmy, które wciąż udoskonalają swoją ofertę, prowadząc prace badawczo-rozwojowe.

Scigrip Smarter Adhesives Solutions - światowy lider produkcji chemii przemysłowej. Posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, skupiające się na dostarczaniu rozwiązań dla klientów z różnych branż, które poprawiają produktywność i wydajność. Scigrip posiada certyfikat ISO 9001 obejmujący wszystkie zakłady produkcyjne. W ofercie posiada kleje MMA, CA oraz UV. Więcej na stronie producenta.

Technicoll

Firma RUDERER KLEBETECHNIK GMBH jest przedsiębiorstwem rodzinnym z długą i pełną sukcesów historią w branży klejów. Od ponad 50 lat dostarcza całkowicie niezawodne produkty. Oferuje szerokie spektrum rozwiązań w zakresie klejenia zarówno dla przemysłu, jak i rzemiosła, które cieszą się zainteresowaniem rzemieślników i innych użytkowników. Więcej na stronie producenta

Veck

Mocowania Veck są produkowane od ponad 15 lat. W tym czasie zdążyły się sprawdzić w wielu branżanch, między innymi motoryzacyjnej, szkutniczej czy wystawienniczej. Stałą wysoka jakość produktów gwarantują testy wytrzymałościowe każdej wyprodukowanej partii towaru. Więcej na stronie producenta.

Skontaktuj się z nami:

Odwiedź nasz sklep internetowy ekleje.pl

Zadzwoń po szczegóły!
tel. 882 770 787
email: kontakt@vivtek.pl