Akcesoria - oferta firmy

W VIVTEK rozumiemy, że produkcja musi przebiegać szybko i sprawnie. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów pozwalających ułatwić pracę i uprościć proces produkcyjny.
Oferujemy duży wybór dozowników i mikserów, przewody i lance do zbiorników ciśnieniowych, rolki dociskowe, środki czyszczące, także do usuwania zastygniętego kleju.
Ważnym elementem procesu klejenia jest przygotowanie klejonych powierzchni – tu też mamy duży wybór środków odpowiednio dopasowanych do naszych klejów.

Mocowania do wklejania VECK

Mają zastosowanie jako przy produkcji laminatów, elementów reklamowych, czy form wtryskowych z tworzyw sztucznych. Pozwalają na łatwy montaż gładkiego albo gwintowanego trzpienia lub gwintowanej tulei w dowolnym rozmiarze. Mocowania eliminują wiercenie, pozwalają na montaż elementów bez naruszania struktury, czy wytrzymałości materiałów.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór standardowych wzorów, dostępnych od ręki z magazynu centralnego. Dodatkowo istnieje także możliwość wykonania mocowań wg dowolnego projektu klienta.
W naszej ofercie znajduje się klej do mocowań na miękkich materiałach typu Dibond, a także cienkich laminatach, który dzięki niskiemu skurczowi, pozwala wyeliminować efekt przeciągania materiału.

Skontaktuj się z nami:

Tomasz Janik - Sprzedaż i doradztwo technicze
tel. 604 949 572