Vivtek - o firmie

Vivtek to rodzinna firma, działająca na terenie całej Polski. Jesteśmy pierwszym dystrybutorem klejów konstrukcyjnych brytyjskiej marki Scigrip, w naszej ofercie znajdują się również środki antyadhezyjne Marbocote i mocowania Veck, a także inne materiały, przydatne w procesie produkcyjnym.

Od konkurencji odróżnia nas to, że wiemy, z jakimi wyzwaniami borykają się firmy, dlatego oprócz sprzedaży organizujemy warsztaty testowe, dzielimy się wiedzą i doradzamy, jakie produkty warto zastosować w produkcji

Nasze doświadczenie

Vivtek to nowa marka na rynku – przez ostatnie kilkanaście lat kleje konstrukcyjne sprowadzaliśmy głównie na potrzeby branży reklamowej, konstrukcji stoisk wystawienniczych i logotypów. Wraz z rozwojem sprzedaży na braże meblarską, kolejową i szkutniczą, zdecydowaliśmy się na wydzielenie firmy dedykowanej do sprzedaży materiałów konstrukcyjnych.

Współpraca z klientem – nasza filozofia

Prowadzimy szkolenia z aplikacji produktów w siedzibie klientów, warsztaty i próby materiałowe. Na życzenie firm, wystawiamy również certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów dla pracowników.

Biuro w Warszawie

Vivtek Sp z o.o. sp.k.
Plac Gen. Józefa Hallera 5 lok 14a
03-494 Warszawa
NIP: 113 290 74 30

Zespół

Marcin Skrzątek
Prezes
Kompozyty i kleje
m.skrzatek@vivtek.pl
tel. 602 788 745

Tomasz Janik
Doradztwo techniczne
Kleje specjalistyczne
tomasz.janik@vivtek.pl
tel. 604 949 572

Małgorzata Marczak
Customer service
malgorzata.marczak@vivtek.pl
Mob: +48 602 777 353
Monika Kośnik
Customer Service
monika.kosnik@vivtek.pl
Mob. +48 608 110 446