Systemy formierskie - oferta firmy

Finalny produkt bardzo często uzależniony jest od przygotowania poszczególnych elementów. Dlatego w Vivtek oferujemy producentom systemy formierskie, pozwalające skrócić czas przygotowania formy i modelu, przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów produkcji.

W naszej ofercie są rozdzielacze Marbocote różnych zastosowań, m.in. rozdzielacze rozpuszczalnikowe (standardowo używane w produkcji kompozytów), wodne (stosowane do zaawansowanych kompozytów), środki do termoformowania i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych i gumy.

Dodatkowo, we współpracy z angielskim producentem Base Materials dostarczamy bloki obrabialne (płyty modelarskie) poliuretanowe do standardowych zastosowań, oraz bloki epoksydowe, które mają głównie zastosowanie w zaawansowanych kompozytach w lotnictwie i sportach motorowych. Pełna oferta płyt jest dostępna w dokumencie poniżej.

Do produkcji modeli oferujemy środki do wykończenia powierzchni, pozwalające w łatwy sposób oczyścić i nadać połysk wyfrezowanym elementom. Zachęcamy do pobrania informacji na temat systemu Marbocote HP2002.

Skontaktuj się z nami:

Marcin Skrzątek - Sprzedaż i doradztwo techniczne - kompozyty
tel. 602 788 745

Marbocote - produkty do kompozytów
Wykańczanie płyt modelarskich z Marbocote HP2002